O firmě

Zabýváme se nákupem, prodejem a vlastní výrobou.
Sortiment - konzumní brambory, loupané brambory, loupaná zelenina, ovoce, zelenina, vejce, sterilovaná zelenina a koloniál. U loupaných výrobků se jedná převážně o vakuové balení s delší dobou trvanlivosti.

Historie firmy

1991

Za počátek činnosti firmy LOBB lze datovat průběh roku 1990, kdy po sametové revoluci paní Jitka Zelenková připravovala za spolupráce s výrobci loupaných brambor založení nové organizace. Toto se uskutečnilo v dubnu roku 1991, kdy LOBB (v názvu se promítá v té době hlavní činnost - prodej loupaných brambor), zahájil svou podnikatelskou činnost. Na základě požadavku klientely se prodej loupaných brambor rozšířil o veškerý sortiment ovoce, zeleniny, sterilované zeleniny a vajec. První skladové prostory jsme měli v hotelu Košík dnes TOP HOTEL, v Praze 4, kde jsme působili do roku 1995.

1996

Přestěhovali jsme se do nových skladových prostor v Praze 4, Holušická ulice. V té době jsme kromě stálých klientů, kterým jsme zboží zaváželi, zavedli prodej cash.

1999

V průběhu roku se stala majitelkou paní Jitka Krejčová. Prostory však nevyhovovaly velikostí a manipulaci se zbožím.

1999

Proto v květnu tohoto roku se sídlo firmy přestěhovalo na Nákladové nádraží Žižkov, Jana Želivského 2 v Praze 3. Vytvořilo se SDRUŽENÍ LOBB - Krejčová, Krejčí, Zelenková. V tomto složení se zúročila více než desetiletá praxe tří společníků. Došlo k obnovení vozového parku a tím i ke zkvalitnění zásobování. Zaběhl se i prodej zboží ve skladových prostorách. Vzhledem ke snadnému přístupu k nakládacím rampám je nakládka příjemná a pohodlná nejen pro naše řidiče, ale i pro ty, kteří si chtějí u nás nakoupit.

2003

Na základě požadavků klientely a vzhledem k pokroku dnešní doby jsme v průběhu tohoto roku vybudovali loupárnu zeleniny, která je vybavena moderními stroji odpovídající požadavkům EU.

2004 - dodnes

Od tohoto roku se prezentujeme na internetových stránkách.
Během působení na trhu jsme získali řadu stálých zákazníku - odběratelů. Nabízíme kvalitní služby, objednané zboží dovezeme dle dohody vlastní dopravou. Objednejte si i vy a staňte se našimi stálými zákazníky.